Golf-obalky-mixČasopis Golf, který je na trhu již 24 let, poskytuje svým obchodním partnerům ucelený servis v oblasti printové, internetové i eventové. Určitě nehledáme obchodníky pro živelný prodej inzerce, ale spíš poradce, kteří budou rozumět nabízeným produktům, budou je umět představit svým klientům a budou se osobně starat o to, aby vzájemná spolupráce měla smysl a přinášela klientovi reálný efekt.

 

 

V čem se lišíme od ostatních
1) Jako jediné tištěné golfové médium v ČR vycházíme 12x v roce, vždy první den v měsíci, a to již 24 let (od roku 1993).

2) Jako jediné tištěné golfové médium v ČR pořádáme profesionální golfový turnaj s rozpočtem 1,5 miliónu Kč (Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy). V roce 2017 se 13.–17. května uskuteční ve Slavkově u Brna již třetí ročník.

3) Jako jediné tištěné golfové médium v ČR provozujeme již více než 10 let projekt 1fee2hráči, který umožňuje na více než 50 hřištích po zaplacení jednoho fee hru dvěma hráčům.

4) Jako jediné tištěné golfové médium v ČR vydáváme již více než 15 let Ročenku Golf, uceleného průvodce po českých golfových hřištích.

5) Jako jediné tištěné golfové médium v ČR zveřejňujeme každé vydání časopisu GOLF v plné online verzi (včetně inzerce), kterou si můžete prohlédnout například ZDE: http://www.casopisgolf.cz/files/swf/casopis.php?url=08_2016


Co umíme nabídnout
1) Standardní printové inzerce a PR články v časopisech GOLF, v Ročence Golf, průvodci Rakouský golf, české verzi Decisions, Travel Revue, Wellness Revue aj.

2) Internetové prezentace formou bannerů nebo článků na webech Golfinfo.cz a casopisgolf.cz nebo v elektronickém týdeníku Golf News.

3) Samostatné projekty typu vouchery 1fee2hráči (logo na voucherech), české verze Decisions (samostatné knížky), kalendářů (stolních i nástěnných) aj.

4) Eventové (turnajové) projekty

a) Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy (13.–17. 5. 2017) třetí ročník turnaje profesionálů s možností hry pro partnery jak v doprovodných turnajích (so, po, st), tak klasickém nedělním Pro-Am. Základní cena 2 500 Kč/hrací místo včetně cateringu zahrnuje i prezentaci společnosti.

b) Firemní pohár (17. 5. 2017) ve Slavkově u Brna; již dvanáctý ročník; jednodenní šampionát 2členných firemních týmů, startovné za 2členný tým 5 000 Kč + DPH; cena zahrnuje catering i prezentaci společnosti jak v místě konání, tak na stránkách časopisu Golf. Více viz ZDE.

c) Národní firemní liga Golfu 2017; jamkovka 2členných týmů ve dvou pavoucích, navazuje na Firemní pohár a jednotlivé zápasy hrají týmy dle dohody ve 14denních intervalech napříč sezonou. Nejlepší 4 týmy pak na naše náklady (včetně ubytování) hrají semifinále a finále začátkem října na Kaskádě. V roce 2017 proběhne již 20. ročník. Pro účastníky Firemního poháru je startovné zdarma, ostatní platí 2 500 Kč + DPH. Více viz ZDE.

d) Dream Tour 2017 – seriál golfových turnajů po nejlepších golfových resortech – v roce 2017 zahrnuje: Slavkov, Adamstal, Kácov, Čeladná (Old Course), Penati (Legend) a Kaskáda. Více viz ZDE.
Zájemce si pořídí kredit (obvykle jako bonus zdarma k inzerci) a sám se již pak rozhoduje, na kterém z turnajů a s kolika hráči bude hrát. Turnaje obsahují buď společný catering, nebo má firma otevřený účet, a to až do výše svého kreditu. Kredit lze využívat i pro turnaje Open Golf Series.

e) Open Golf Series 2017 – seriál cca 20 otevřených turnajů napříč republikou za velice výhodné ceny (startovné včetně fee max. 850 Kč). Na turnaje se lze hlásit přes server ČGF, nebo si pořídit vouchery, které jednak snižují cenu startovného na jednotných 750 Kč, ale především garantují hrací místa na kterémkoli z turnajů (zájem nutno avizovat 7 dnů před turnajem), a také startovní čas a složení flightu (nutno avizovat 3 dny před turnajem). Více viz ZDE.


Jaká bude vaše odměna

Bez ohledu na způsob vyplácení se bude odměna pohybovat mezi 20–30 % v závislosti na přesně definovaných podmínkách.


Těším se na váš zájem a společné setkání!

Josef Slezák
šéfredaktor
časopis GOLF
Golfinfo.cz & Golf News
Tel.: 604 210 053
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...