BentleySpojení dvou světů, luxusu a výkonu, v jeden přináší golfistům novou kolekci golfového vybavení. Příznivci špičkových vozů velebená značka Bentley už podruhé vstupuje do světa golfu. Očekávejte dokonalost, a to od japonské preciznosti, promítající se v kování želez, až po dokonalé vyladění holí dle potřeb hráčů.

Výjimečná kvalita a pozornost věnovaná každému detailu nejsou v případě Bentley prázdnou frází. A nyní se o tom prostřednictvím holí, bagů a dalších doplňků mohou přesvědčit i golfisté. Bentley Golf nabídne doslova ruční práci. Železa vykovají přímo v Japonsku. Ostatně Ichikawa v minulosti proslula výrobou samurajských mečů. Použitý způsob výroby podporuje jedinečný pocit z rány a umocňuje výkon i konzistenci.
Spřízněnost golfové kolekce s vyhlášenými vozy se pochopitelně promítá v designu, kde najdeme jednoznačné odkazy na některé z modelů aut, ať už jde o zadní část modelu Continental GT nebo jemné křivky předního křídla Mulsanne.

Hole
Sadu holí charakterizují kované hlavy, které jsou osazeny kvalitními ocelovými i grafitovými šafty všech pružností (Shimada a Seven Dreamers), rovněž gripy snesou nejpřísnější nároky. Drajvr bude k dostání ve třech variantách loftu (9°, 10,5° a 12°), na něj naváží v sekci dlouhých holí fervejová dřeva a hybridy.
Železa od č. 3 po PW zhotoví jednak v provedení typu blade, na své si ale přijdou i hráči vyžadující větší toleranci. Pro ně bude k dispozici set s vybráním v zadní části hlavy. Na železa plynule navazují tři wedge a patr s frézovanou lící.

Bentley bagBagy
Možná se výrobce trochu chlubí, ale své bagy a další golfová zavazadla vyprovází slovy „důraz na detail, luxus a kvalita, jaká v golfu ještě nebyla". Použité materiály jsou voděodolné včetně kůže a „hovoří jazykem" důvěrně známým všem příznivcům této značky. Týká se to nejen Tour bagu, cart i stand bagů, ale také cestovních bagů, s nimiž budou vaše hole při přepravě v bezpečí. V řadě zavazadel najdete i cestovní kabelu a tašku na obuv, které vás jednoznačně zařadí do rodiny Bentley, na hřišti i mimo něj.

Doplňky
Vypichovátko nebo markovátko s logem firmy a dále šestidílná sada zahrnující míče, koženou rukavici, ručník, deštník, desky na skóre kartu a týčka jsou těmi posledními, avšak nezbytnými drobnostmi, jež na hřišti budete potřebovat. Vyrazit nejen s nimi můžete za golfem od září, kdy zboží dorazí do maloobchodní sítě.

Stránky výrobce: www.bentleygolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...