Výbava

Prouzova 700px

Wed4I když se říká "do třetice všeho dobrého", pokud jde o wedge, přichází TaylorMade už se čtvrtou generací Milled Grind (MG4). Opírá se o zcela novou technologii podporující spin, díky čemuž hole nabízejí dokonalou kombinaci kontroly rotace, všestrannosti i pocitu z rány.

Celý článek...

App S62Garmin Approach S62 jsou lehké, chytré GPS hodinky speciálně navržené pro hráče golfu. Na hřišti měří vzdálenosti ke greenu/jamce/překážkám a automaticky zaznamenávají průběh hry. Po připojení bezdrátových čidel umí dokonce sledovat výkon jednotlivých holí a pomocí funkce Virtual Caddie navrhovat, jakou holí máte následující ránu zahrát. Pořídíte je od 11 990 Kč.

Celý článek...

AVX mic

Značka Titleist si dlouhodobě drží výsadní postavení jednoho z gigantů golfového průmyslu. K lídrům patří nejen v segmentu golfových míčků, ale právě těm se budeme věnovat, konkrétně modelu AVX.

Celý článek...

Co 3DCobra má co nabídnout. A to i v segmentu holí, jež rozhodují o výsledku. Známá kolekce 3D PRINTED patrů, čerpajících z úspěchu původních patrů KING 3D, doznala vylepšení, ať už jde o zvuk i pocit, k čemuž přispívá i optimální redistribuce hmoty. Řada zahrnuje celkem osm modelů. Staví na technologii klesajícího loftu, se kterým souvisí konzistentní úhel odpalu i trajektorie, hliníková líc podporuje optimální pocit při zásahu míčku, vysoký moment setrvačnosti přináší stabilitu. Pomocí závaží (od 5 do 25 gramů) se můžete patr individuálně vyvážit.

Celý článek...

ParamTak onu clonu pojďme poodhalit a seznamte se s novinkami značky Callaway pro letošní sezonu. Výrobce tradičně představuje ucelenou kolekci holí, jež zahrnuje drajvry, fervejová dřeva, hybridy i železa.

Celý článek...

ilu-boty-pixabay-750Golf nemusí být pokaždé úplně tou nejpříjemnější procházkou. Stačí nepříznivé počasí, trochu víc deště, a to vše se na konci hry docela viditelně projeví na vašem golfovém obutí. Leckdy postačí rychlé vyčistění ještě na hřišti, ale může se stát, že špína je poněkud víc „zažraná". Proto, aby golfová obuv, sloužila co nejdéle a nejlépe, je třeba se o ni dobře starat. Zlepší to nejen její vzhled, ale i dlouhodobou výkonnost. Jak na to? Nabízíme pár tipů, jak udržet golfové boty nejen čisté, ale i funkční. Třeba se budou hodit...

Celý článek...

qi10TaylorMade už tradičně zásobuje hráče všech výkonnostních kategorií ucelenou nabídkou kompletního spektra holí. Letošní nadílku najdete pod označením Qi10 a zahrnuje vše od drajvrů až po železa.

Celý článek...

G430 Max10KOd doby, kdy značka Karstena Solheima vstoupila na trh, uplynulo bezmála pětašedesát let. Za tu dobu PING na golfovém trhu zdomácněl a neustále si drží pozici jednoho z předních hráčů golfového průmyslu. Přesvědčit vás o tom mohou i novinky pro letošní sezonu, kde si svého favorita najde každý.

Celý článek...

ap62Garmin Approach S62 jsou lehké, chytré GPS hodinky speciálně navržené pro hráče golfu. Na hřišti měří vzdálenosti ke greenu/jamce/překážkám a automaticky zaznamenávají průběh hry.

Celý článek...

Strana 1 z 80

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...