Výbava

Prouzova 700px

tsr1-750Společnost Titleist pokračuje v úspěšné řadě holí TSR, konkrétně jde o model drajvru, fervejových dřev a hybridů TSR1, určených pro hráče se střední rychlostí švihu. Převedeno do řeči čísel – hole vyhoví golfistů s rychlostí švihu pod 145 km/h. V pozadí výkonu stojí velmi lehký design, strategicky usazené těžiště a vylepšená aerodynamika, což se promítá v usnadnění vzletu míče, dosažení potřebné rychlosti a tím i délky ran.

Celý článek...

titleist-prov-ilu-750Nové modely míčků Titleist Titleist Pro V1 a Pro V1x pro rok 2023 nabízejí delší rány z týčka, méně rotace při dlouhé hře i větší konzistenci úderů. Hledejte za tím především pokročilejší konstrukci jádra, které v případě obou verzí charakterizuje vysoký gradient.

Celý článek...

TM StNekonvenční přístup v konstrukci zcela nových želez má pomoci širšímu spektru hráčů k ještě lepším výsledkům. Právě to si TaylorMade slibuje od svých nových želez Stealth HD. Ta už od pohledu nabízejí dostatek tolerance a míček jimi snadno vyšlete do vzduchu.

Celý článek...

stor2Přesně tak si budete připadat i v zimních či podzimních plískanicích, kdy zima leze za nehty, případně je blátivo. FootJoy přináší řešení v podobě obuvi Stormwalker. Výrobce nabízí verzi pro dámy i pány, v obou případech zaručuje odolnost, prodyšnost a voděodolnost. Svršek je z kvalitní kůže, vnitřek opatřili izolační vložkou (3M Thinsulate), poskytující teplo i pohodlí.

Celý článek...

Erawan-ilu1-750Golfové simulátory sice nedokážou nahradit pocit, kdy jdete po čerstvě posekané ferveji a cítíte na tváři vlahý vítr, ale na druhou stranu, komu by se chtělo na jarní vánky čekat celou zimu, aniž sáhne na hole? Vzít do ruky železo, obout golfové boty a nasadit zelené sako pro vítěze Masters můžete i doma v obýváku nebo firemní zasedačce.

Celý článek...

nel... anebo se tak alespoň můžete cítit. V aktuálním vydání časopisu Golf jsme psali o proměnách golfové módy a nová dámská kolekce J.Lindberg – kolekce Nelly Korda – je toho důkazem. V bundě Reversible Bomber z vás bude sebevědomí doslova sálat, vaši ženskost naopak podtrhnou šaty NK.

Celý článek...

samPonechám na vás, zda budete na hřišti tančit, jedno je však jisté – na ferveje a greeny se v limitované edici vrací obuv Samba Golf, nadčasová klasika, jež původně fotbalistům umožnila trénovat na ztvrdlém a zmrzlém povrchu. I když barevné provedení evokuje spíše „letní obutí", Samba je určená do chladnějších dní, přičemž světlé barvy vám mají dodat energii.

Celý článek...

Fit kitV TaylorMade přistupují k výkonu každého golfisty individuálně, a tak se inženýři a produktoví vizionáři snaží vyvíjet nejen inovativní produkty, ale zároveň chtějí pomocí fittingu přiblížit výkon každého hráče k jeho maximu. I proto si položili jednoduchou otázku: Jak umožnit fittérům, aby mohli využít co nejširší spektrum loftu i lie u pravorukých i levorukých hráčů? V odpovědi na tuto otázku se zrodil revoluční zákaznický fittingový systém – SelectFit Kit.

Celý článek...

rb-tour-tourx-heroStále přemýšlíte, čím své blízké obdarovat? Co se takhle inspirovat u Mizuna a doplnit zásoby míčků nebo starý onošený bag vyměnit za novou variantu? Pokud uvažujete stejným směrem, nabízí výrobce míče RB Tour či RB Tour X, které vynikají měkkým kontaktem při zásahu, vykazují nízkou rotaci, takže jsou výborné pro hru z týčka. Dimply AXIALFLOW přispívají k vyššímu úhlu odpalu, naopak při ranách železy ve srovnání s jinými míčky docílíte plošší dráhy letu. Ideální volbou jsou pro golfisty s vyšší rychlostí hlavy hole. Cena za tucet míčků odpovídá ekvivalentu 55 euro. Detailní informace o produktu najdete na mizunogolf.com/us/balls.

Celý článek...

Strana 1 z 73

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...