Golfová hřiště Zlínský kraj

Golfová hřiště Zlínský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Zlínský kraj na větší mapě
Zpět na články
Búřov  | 9Praporek
FEE od
od 250 Kč
Búřov
Přírodní hřiště se čtyřmi znormovanými variantami na samém vrcholu kopce Búřov. Dominantou je stylová rozhledna s krásným výhledem na okolí, ze které je vidět větší část areálu. Členité greeny, široké ferveje, travnaté i pískové bankry jsou výzvou i pro zkušené hráče.
Hotel Vozik
Holešov  | 9Praporek
FEE od
od 500 Kč
Holešov
Menší devítijamkové hřiště (4 čtyřpary a 5 tříparů) nacházející se v krásném prostředí s nádherným výhledem do krajiny na úpatí Hostýnských Vrchů.
PRO
Komárno  | 9Praporek
FEE od
od 300 kč
Komárno
Přírodní hřiště v krásné přírodě Hostýnských vrchů, na soutoku řeky Juhyně a potůčku Komárník. Široké ferveje a velké zavlažované greeny jsou ideální pro začínající, pokročilé i sportovní hráče. Hřiště s parem 72 má druhou 9jamkovou variantu, která se připravuje na znormování.
Vozik
FEE od
od 850 Kč
Lázně Kostelec u Zlína
Kvalitní devítijamkové hřiště přírodního typu (par 70), s délkou přes pět kilometrů. V resortu najdete také driving range, tříjamkovou akademii a další venkovní cvičné plochy. Celoročně je v provozu Indoor golf. Hřiště je součástí rozsáhlého lázeňského a hotelového komplexu, kromě golfu tak můžete využít lázeňské a relaxační procedury nebo vyhřívaný bazén a whirlpooly s provozem od května do konce
Hotel Restaurace
1 FEE 2
Ostrožská Nová Ves – Jezera
Na dohled od Buchlovského hradu se nachází golfové hřiště Jezera. Zavlažované hřiště ležící v rovině se vyznačuje jednoduchou modelací s velkým množstvím vodních překážek.
Restaurace PRO Vozik
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...