Golfová hřiště Plzeňský kraj

Golfová hřiště Plzeňský kraj


View Golfová hřiště Plzeňský kraj in a larger map
Zpět na články
Alfrédov  | 18Praporek
FEE od
od 990 Kč
Alfrédov
Areál 18jamkového hřiště je velmi citlivě zasazen do malebné krajiny ohraničené lesními porosty a vodními plochami. Středem prochází staletá lipová alej.
Hotel Restaurace PRO Vozik
Darovanský dvůr - Golf & Wellness Resort
Hřiště vytvořené skotským architektem Ch. Johnsonem zaujme hráče svojí kompaktností, elegantní modelací greenů a drah i rozměrnými písečnými bankry. Vše v překrásné krajině přírodního parku Horní Berounka. Resort Darovanský dvůr nabízí ubytování, rozsáhlé wellness centrum a další služby.
Hotel Restaurace Vozik
1 FEE 2
Greensgate Golf & Leisure Resort – Dýšina
Mistrovské 18jamkové hřiště s vyhlášenou ostrovní jamkou na Ejpovickém jezeře nabízí kvalitní zázemí nejen pro golfisty. K dispozici jsou zde tréninkové plochy, 6jamková akademie pro děti, stylová restaurace, hotel s historickou sýpkou či plně vybavené školicí centrum. Dýšinské hřiště je oficiálním dějištěm Ladies European Tour v letech 2013–2016.
Hotel Restaurace PRO Vozik
Pilsnergolf Resort Hořehledy
Celá devítka přírodního hřiště je posazena do přehledného, mírně kopcovitého terénu na úpatí Brd. Hřiště prošlo za dobu své existence výrazným rozvojem, zlepšuje se každým rokem a momentálně nabízí velmi kvalitní herní zážitek za bezkonkurenční ceny. Unikátem je první jamka začínající přímo v centru obce.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...