West MsGolfové hřiště ve Mstěticích poctil svou přítomností hráč nejužší světové špičky Lee Westwood. Stalo se tak v rámci jeho startu na D+D REAL Czech Masters ze série European Tour, která v posledním srpnovém týdnu probíhala na Albatrosu. Prezidentu mstětického klubu Liboru Vrbovi se podařilo po náročném jednání najít volné okénko v nabitém programu někdejší světové jedničky. „Moje vize byla jednoduchá. Udělat radost členům našeho klubu a ukázat dětem a mládeži z naší akademie, jak vypadá golf v podání opravdového mistra. Děti potřebují vzory a doufám, že si setkání s Westwoodem budou dlouho pamatovat," uvedl k setkání prezident klubu.

Lee Westwood je bývalým světovým hráčem č. 1 a vítězem 42 profesionálních turnajů. V roce 2010 po dlouhých letech vlády sesadil z golfového trůnu Tigera Woodse a devětkrát v řadě reprezentoval Evropu v prestižním Ryder Cupu.

Odezva mezi členy mstětického klubu byla veskrze pozitivní. „Z mého pohledu to byla výborná show. Lee je příjemný a vtipný chlapík. Je skvělé, že můj klub něco takového zorganizoval," prohlásil Libor Ježek. Další názor přidal Marek Kania: „Přijel jsem až z Ostravy, abych sledoval, co obnáší mistrovská hra. Bylo neuvěřitelné stát jen pár metrů od hráče, jehož pravidelně vídávám v televizi. Lee předvedl neskutečně precizně provedené rány."

Během golfové kliniky došlo na nejrůznější triky a tipy, ale samozřejmě i podpisy a selfíčka. S akcí byl spokojen také klubový manager Jaroslav Kuracina: „Pro nás je to pocta a rozhodně jde o zatím nejvzácnější návštěvu v klubové historii. Z reakcí členů mám dobrý pocit, protože tahle akce byla určena právě jim."

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...