Ms podzimLetošní sezona ve Mstěticích se přehoupla do poslední čtvrtiny a na řadu přicházejí turnaje pro odlehčení. Na druhou polovinu října je naplánováno několik tematicky zaměřených akcí, například Bramborový a Texaský den. Také listopad bude bohatý na podobný program, třeba Cross country či Svatomartinská husička.

Klubový sekretář Michaela Dietzová je přesvědčena, že členové mstětického klubu, ale i přespolní mají o takové turnaje čím dál větší zájem. Ale pěkně popořadě. Happy hour a sobota 21. října. Bude se hrát za zvýhodněných podmínek. Green fee na 18 jamek bude k mání jen za 890 Kč, místo obvyklých 1 350 Kč.

A nyní tematicky zaměřené akce. Texaský den – Texas Scramble dvojic se koná v neděli 22. října. Green fee činí 750 Kč a startovné 390 Kč. Bramborový den proběhne přesně o týden později, což je neděle 29. října, kdy green fee bude za 850 Kč a startovné za 390 Kč. Pak už přijde listopad a Cross country (sobota 4. 11.), dále Zabijačkové hody v neděli 12. listopadu, v pátek 17. listopadu tradiční Svatomartinská husa a Mstětické řízkobraní v neděli 19. 11.
Symbolické Vánoce ve Mstěticích oslaví 25. listopadu a Silvestra o den později (26. 11.), ale o tom vás ještě budeme informovat.

Zájemci se mohou přihlásit na webu: www.cgf.cz, dále telefonicky na čísle 725 936 135 nebo zasláním mailu na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Více informací najdete na www.golfmstetice.cz.

Zdroj: Daniel Rojan, GC Mstětice


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...