Golfová hřiště Karlovarský kraj

Golfová hřiště Karlovarský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Karlovarský kraj na větší mapě
Zpět na články
FEE od
od 1 950 Kč
Cihelny Golf & Wellness Resort
Mistrovské 18jamkové hřiště skotského typu bylo navrženo proslulou společností Gary Player Company Design. Představuje díky množství vodních ploch a řadě dalších přírodních i modelovaných nástrah a překážek náročnou výzvu pro každého.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Františkovy Lázně - Golf Resort Franzensbad k.s.
18jamkové hřiště standardních parametrů plně využívá terénních rozmanitostí přírodního parku chráněné krajinné oblasti Halštrov v Ašském výběžku. Díky citu pro okolní krajinu působí hřiště starší, než ve skutečnosti je.
Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Golf & Racing Club Karlovy Vary
Hřiště s devíti drahami a osmnácti jamkovišti v areálu karlovarského dostihového závodiště bylo dokončeno v roce 2005. Koncepce dvou různých grínů pro každou dráhu činí hru zajímavější.
Hotel Restaurace Vozik
FEE od
od 2 000 Kč
Golf Resort Karlovy Vary
Mistrovské golfové hřiště patří k českým golfovým legendám. Mírně zvlněná krajina uprostřed lesů nenabízí žádná extrémní převýšení ani nudné roviny, a přestože zde při výstavbě nedošlo k žádné převratné modelaci, mají všechny zdejší jamky své osobité kouzlo.
Hotel Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 500 Kč
Háje u Karlových Varů
9jamkové hřiště leží v malebné chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa, cca 10 km od Karlových Varů. Hřiště je charakteristické dlouhými pětiparovými jamkami a zajímavě modelovanými třípary. Golfový areál disponuje nově vybudovanou klubovnou a krytým odpalištěm na driving range.
Vozik
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...