ksirovka-green-750Zima, nezima, trénovat se dá se celou zimu stále v areálu Kšírovka. Využívat přitom můžete vyhřívaná a osvětlená krytá odpaliště. Zahrát si lze i na simulátoru a využít Trackman zdarma. Prostě si přijďte zahrát a udržte se ve formě i přes zimu. Už od 15. února bylo spuštěno přihlašování na příměstské tábory s Lenkou, které se konají v Areálu Kšírovka a Hopsálkově v termínech 15. – 19. 7. a 19. – 23. 8. 2024. Dětem ve věku 5 až 13 let budou k dispozici všechna místní sportoviště, dětské hřiště, malá tělocvična a klubovna s kavárnou.

Celý článek...

Cesky-Krumlov-klub-750Ještě pár týdnů si musí počkat golfu chtivý hráči na start sezony v golfovém resortu Český Krumlov. A zároveň už se mohou i těšit na první turnaj sezony, který se odehraje 23. března 2024 a půjde o z podzimu přesunutý závěrečný Turnaj 3 holí. Tentokrát se z něj stane zahajovací. Turnaj se hraje na dvanáct jamek (1 a 3 až 13) a hlavně si nezapomeňte vybrat správné složení tři holí – patr je povinný a pak už je na vás, zda přidáte do bagu wedžku nebo železa. A pozor, hráči 60+ mohou místo železa sáhnout i hybridu nebo fervejovém dřevu. Startovné je 100 korun a turnajové fee 300 korun.

Celý článek...

Kestrany-ilu-750Může se to zdát jako předčasné, ale už dnes můžete přihlašovat své ratolesti na příměstské golfové tábory v Kestřanech. Pod vedením zkušeného profesionálního trenéra Jirky Filipa čeká na účastníky pět dní golfu a množství dalších doplňkových aktivit včetně závěrečného golfového turnaje a sportovních her v golfovém areálu Kestřany. Termíny na rok 2024 jsou 8. – 12. 7. a 5. – 9. 8. Maximální počet účastníků je 8 a přihlašovat se mohou děti vě věku 6 až 14 let, případně starší děti po individuální domluvě. Cena je 5990 korun.

Celý článek...

esplanade-jamka-750Hotel ESPLANADE SPA & GOLF RESORT nabízí nezaměnitelné vzrušení z hraní golfu pro začátečníky i zkušené hráče a zároveň relaxaci obohacenou o wellness a lázeňské procedury. Jedinečné spojení zážitků umožňuje umístění resortu v Mariánských Lázních a zároveň v nádherné přírodě, která dalo vzniknout hned několika oblíbeným golfovým hřištím.

Celý článek...

Vinor-club-750Zatím posledním a tím pádem nejčerstvějším přírůstkem do rodiny golfových hřišť v Česku se stalo osmnáctijamkové hřiště v pražské Vinoři. Pro veřejnost se otevřelo na jaře letošního roku, ale jeho příběh je mnohem delší. A také komplikovanější. Stavět se začalo už v roce 2015, ale ve finále hrozilo, že zůstane takříkajíc ladem. Až v okamžiku, kdy se stalo součástí investiční skupiny Natland, mohl se příběh uzavřít a golfisté si začít užívat novou osmnáctku. I pod „dohledem" prezidenta klubu Aleše Musila, experta na evropské právo působícího převážně v Bruselu a také velkého golfového nadšence.

Celý článek...

ilu marsal vozik 750Na novou sezonu hledáme maršála na hlavní pracovní poměr (od března do října). Úkolem maršála je především zajištění plynulé hry, příprava golfových turnajů, komunikace s hráči a péče o golfové vozíky. Maršál by měl umět komunikovat s lidmi, příjemně vystupovat a být zodpovědný. Ostatní naučíme. Hra golfu není podmínkou.

Celý článek...

Během zimních měsíců jsou sice hřiště i klubovna s restaurací v golfovém resortu ve Mstěticích uzavřené, ale k zimnímu spánku se rozhodně neuložily. Se zahájením nové sezony se totiž golfisté mohou těšit na otevření nově rekonstruované restaurace v moderním a zajímavém designu, a především se nejen hráči, ale všichni návštěvníci budou moci stavit na něco dobrého z místní výborné kuchyně. A samozřejmě si vybírat z řady golfových nabídek včetně členství.

Celý článek...

terasy-usti1-750Začátek golfové sezony se pomalu, ale jistě blíží, a není od věci být na její start dobře připravený. Využít můžete i zajímavou akci resortu terasy Ústí nad Labem v podobě zvýhodněného balíčku na green fee pro dvě osoby a zapůjčení bugy od pondělí do pátku zlevněný z původní ceny 3400 korun na 1990 korun. Nakupte si během zimy za zvýhodněnou cenu a hrajte v nové sezoně za lepších podmínek.

Celý článek...

zbraslav klub ilu 750Ještě nemáte členství na novou sezonu 2024? Třeba vás osloví nabídka Prague City Golf Clubu a tři varianty ročního členství Basic, Atraktiv a Komfort, které obsahují jednu, čtyři a osm her na 18jamkových hřištích na Zbraslavi (na snímku) a ve Vinoři. A k tomu ještě vstupy zdarma na tréninkové plochy, slevy na drivingové míče, slevy na bugy a další výhody. Pro náročnější klienty a pro často hrající hráče je připravené víceleté členství Platinum, díky němuž získá hráč maximální servis včetně dalších výhod.

Celý článek...

Strana 1 z 238

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...