golf1-250Pokud využijete voucher na hru v golfovém areálu Kaskáda, ať již pro sebe, nebo pro své přátele, pak si určitě nenechte uniknout lednové vydání časopisu GOLF. Hned na straně 4 je pro vás připraven exkluzivní dárek jako poděkování všem golfistům, kteří přispěli k tomu, že se Kaskáda stala v roce 2015 nejhranějším hřištěm České republiky.

Voucher je určen na hru na 9 jamek a platí kterýkoli den (o víkendech i svátcích).
Voucher z časopisu vystřihněte, vyplňte a přineste sebou na recepci.
Voucher platí do 30. 4. 2016.
Voucher nelze využít pro hru v turnaji.

A jak si nejlépe lednový časopis GOLF pořídit?

Určitě lze koupit na všech čerpacích stanicích Shell a ve většině zavedených golfových Proshopů (GolfProfi, All4golf, Bestgolf atd.)

Určitě lze koupit na většině golfových recepcí, které jsou teď v lednu v provozu (Erpet, Hostivař, Mariánské Lázně, Nová Amerika atd.)

A pokud se vám nechce nikam chodit? Napište si o časopis GOLF 1/2016 k nám do redakce na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Pokud si vyberete dobírku, zaplatíte 95 Kč za časopis + 100 Kč za poštovné a balné.

Pokud si vyberete roční předplatné, pošleme vám zálohovou fakturu na 900 Kč a po její úhradě vám časopis GOLF 1/2016 došleme společně s šesti vouchery 1fee2hráči.

Předplatné si můžete objednat ZDE

obalka titulka

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...