LeonBenefiční Golf Tour Nadace Leontinka, která pomáhá zrakově postiženým dětem a studentům, zahájila svůj první turnaj 20. 5. 2016 v Golfresortu Monachus. Nadaci přijelo podpořit 68 hráčů a v rámci vložené soutěže pro Leontinku se nad rámec celkového výtěžku tour podařilo shromáždit 28 000 Kč. V plánu Golf Tour pro Leontinku je uspořádat od června do září celkem 5 turnajů v nejznámějších resortech v České republice.

„Benefiční Golf Tour pro Leontinku je projektem, který od roku 2007 úspěšně spojuje dobročinnost, byznys a lásku ke golfu. Od jeho vzniku jsme v rámci Golfu pro Leontinku shromáždili již přes 5,5 milionů korun, které byly využity na konkrétní projekty pro podporu zrakově postižených dětí", říká Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka. V roce 2016 jde již o 10. ročník. V minulém roce se podařilo v rámci všech turnajů získat na dobročinné účely částku 508.000 Kč „Věříme, že v letošním roce se výtěžek celého projektu díky podpoře našich partnerů vyšplhá ještě výš", dodává Barbara Hucková.

Hřiště Mnich patří k nejvyhledávanějším resortům v České republice. Každoročně se zde pořádají nejen prestižní komerční akce, ale také republikové a mezinárodní profesionální turnaje.

„Jsem ráda, že jsme se rozhodli stát se partnery takové dobročinné akce, kterou je Golf Tour pro Leontinku. Z pozice jedné z vedoucích advokátních kanceláří v České republice je pro nás podpora podobných projektů samozřejmostí. Jsme přesvědčeni, že úspěšné firmy i jednotlivci by se měli o svůj úspěch rozdělit a pomáhat těm, kteří v životě tolik štěstí neměli", říká Řídící partnerka advokátní kanceláře KŠB Dagmar Dubecká.
Další turnaj, tentokrát pod záštitou jednoho z hlavních partnerů Nadace Leontinka, společnosti RP Invest, se bude konat v Golf resortu Karlovy Vary 16. 6. 2016.

Golf Tour pro Leontinku:
16.6. Golf resort Karlovy Vary
21.7. Golf resort Ypsilon
19.8. Golf resort Karlštejn
29.9. Golf resort Beroun

Zdroj: Natálie Sedláčková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...