Golf v ČR

golfista-roku-all-sluka-750Anketa se odehrála 16. dubna v Panorama Golf Resortu Kácov před kamerami ČT Sport. Mezi profesionály si vítězství vybojovali Klára Davidson Spilková a Jiří
Zuska, kteří zabodovali i v žebříčku Order of Merit PGA of Czech Republic, mezi amatéry posbírali nejvíce hlasů Denisa Vodičková a Filip Jakubčík, který na snímku chybí.

Celý článek...

mnahoncakovi-750Golf jako středobod všeho dění. Těžko totiž najdete den, kdy v rodině Mňahončákových nepadne slovo golf. Spíš nenajdete. Zaměstnání, zábava, vrcholový sport, zkrátka golf ve všech možných podobách. Martin Mňahončák, tedy hlava rodiny, hraje golf pro zábavu a je manažerem v golfovém resortu Kynžvart. Jeho čerstvě 17letý syn Matěj hraje výkonnostní golf a řadí se ve své věkové kategorii mezi nejlepší české amatéry. Jak vypadá rodinný život spojený s golfem, jak fungují rodičovské vztahy a jak náročné je „živit" golfovou kariéru syna, i o tom jsme si s oběma povídali.

Celý článek...

ogs-pysely-k2-750Druhý turnaj Open Golf Series 2024, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 17. dubna v Pyšelích a všichni, kdo nepodlehli nedobré predikci počasí, si za odměnu užili nádherný prosluněný golf na dokonale připraveném hřišti. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, které ovládli Pavel Kučera a Vít Sigmund (na snímku).

Celý článek...

vodickova-750Osmnáctiletá Denisa Vodičková ze Zlína patří k největším talentům českého golfu. Na podzim se nejprve stala důležitou postavou vítězného evropského týmu juniorského Solheim Cupu a následně zazářila na mistrovství světa družstev dívek do 18 let, které se hrálo v kanadském Ontariu. V individuálním pořadí zvítězila, s českým týmem brala bronz. Odměnou byla pro juniorskou mistryni světa pozvánka na LPGA, kde by se v budoucnu chtěla usadit natrvalo.

Celý článek...

ogs-hostivar-k3-750První turnaj Open Golf Series 2024, turnajové série pro předplatitele, příznivce a čtenáře časopisu Golf, hostil ve středu 10. dubna poprvé ve vzájemné historii resort Galerie Hostivař. A hráči v uměleckých kulisách jednoho z nejlepších pražských resortů předváděli na duben téměř dokonalé představení v němž nejvýraznějšími osobnostmi byli  Evžen Samborskyj, Markéta Jedličková a Irena Lakomá (na snímku).

Celý článek...

kouskova-aus-750O přesunu a seznámení s hřištěm: "V pondělí jsme se přesunuli z Magenty do Bonville, kde jsme se na hřišti potkali s bývalým presidentem klubu Ianem, u kterého jsme tento týden našli útočiště. Je to ohromně milý pán, jenž nás seznámil jak s hřištěm, layoutem, tak i historií Bonville Golf Resortu a nedalekého Coffs Harbour.

Celý článek...

kouskova-aus-750Česká golfistka Sára Kousková obsadila na prvním ze dvou australských turnajů Ladies European Tour 28. místo. NSW Women's Open na hřišti Magenta Shores GCC nedaleko Sydney ovládla s výsledkem -14 Kolumbijka Maria Jose Uribe. Kousková zahrála tři kola s jednou ranou pod normu hřiště a připsala si na své konto 3.270 euro. V celkovém hodnocení letošní sezóny LET jí patří 14.místo. Dalším Češkám patřilo v podání Jany Melichové 43.místo, resp. 54.příčka v podání Kláry Davidson Spilkové.

Celý článek...

zuzka-challenge-750Druhá nejvyšší evropská série Challenge Tour završila v neděli 24.3. druhý ze dvou březnových turnajů v Indii. Na Kolkata Challenge na hřišti Royal Calcutta prošli do finálových kol i oba čeští zástupci. Lépe skončil Gordan Brixi na dělené 26. příčce, Jiří Zuska (na snímku) přes dobrý začátek dělil 38. místo.

Celý článek...

Zuska-Jiri-fotosluka-750Hned na svém druhém letošním turnaji kategorie Challenge Tour, kterého se Zuzka zúčastnil a který se odehrál 14.–17. března pod názvem Delhi Challenge v Indii, obsadil Jiří Zuzka po kolech 67, 69, 66 a 71, celkem 273/-15 samostatnou jedenáctou příčku oceněnou šekem na cca 5 500 euro. Vítězný Angličan John Perry, který zahrál o 5 ran lépe, bral cca 44 000 euro.

Celý článek...

zuzka-challenge-750Druhá nejvyšší evropská profesionální série golfistů Challenge Tour pokračuje dvěma turnaji v Indii. Na startu Delhi Challenge (14.–17. 3.) i Kolkata Challenge (21.–24. 3.) bude také současná česká jednička Jiří Zuska.

Celý článek...

Strana 1 z 183

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...